JEDNOTLIVÉ ČLENKY

MARKÉTA MARTINÍKOVÁ

Atraktivní blondýnka je absolventkou katedry muzikálového herectví na JAMU v Brně. Debutovala v muzikálu Probuzení jara, jehož americká verze posbírala všechny hlavní ceny Tony Awards. V Opavě, odkud Markéta pochází, se objevila v muzikálové komedii Donaha. Našla si ji ale Praha, kde se už několik let pohybuje na předních muzikálových scénách. Hraje v Divadle Hybernia v muzikálu Antoinetta - královna Francie, v Divadle Broadway v komedii Mýdlový princ, v Divadle Kalich exceluje v jedné z hlavních rolí v Srdcovém králi, v Divadle Kolowrat v muzikálu Into the Woods a v Divadle Na Prádle v muzikálu Rent. Věnuje se také činohře. V Divadle Kolowrat si zahrála v Othellovi, v Divadle Bez Hranic ve verzi slavné komedie Sluha dvou pánů, inscenaci Dva muži v šachu nebo Prezidentky. Pro děti hraje v Divadle Pod Čepicí. Pravidelně ji můžete vídat na televizních obrazovkách jako moderátorku, hraje v seriálech Ordinace v Růžové zahradě, První oddělení, Kriminálka Plzeň, Doktoři z Počátků nebo Přístav. Markéta stíhá také pravidelně koncertovat a v roce 2016 vydala CD Vánoce s láskou. Je vdaná a její velkou vášní je období První republiky, móda, příroda a rodina.

ILONA MAŇASOVÁ

Nepřehlédnutelná rusovláska vystudovala zpěv na Pražské konzervatoři a herectví ve Zlíně. Má za sebou mnoho divadelních a pěveckých zkušeností. Svou hereckou praxi zahájila v Městském divadle Zlín a momentálně ji můžete znát z pražských muzikálů Srdcový král, Mýdlový princ, Adéla ještě nevečeřela, Sibyla - královna ze Sáby či Marie Antoinetta - královna Francie. Právě zkouší dva nové muzikály Čas růží a Ferda mravenec. Není tedy překvapením, že největší láskou a vášní je pro Ilonu zpěv, skládání hudby a psaní textů, je tedy ve skupině hlavní autorkou písní. Kromě své vlastní tvorby se zaměřuje na šansony Édith Piaf, točí videoklipy, ráda fotí, maluje repliky obrazů Egona Schieleho a moderuje internetový pořad Na nuděnou s Bändy. Byla členkou druhého ročníku projektu Aquababes, který uspěl s písní ,,Čistá jako láska". Jako tanečnice se objevila na koncertu Dan Hůlka 25 a zazpívala si v O2 Aréně v projektu TITANIC LIVE. Kromě práce miluje svou rodinu, sladké jídlo, šnorchlování, slunné pláže a teplo.


Medailonek:
www.youtube.com/watch?v=EWs4Tyz9sT0 

SABINA OLIJVE

Éterická hnědovláska s česko-španělsko-nizozemskými kořeny má ráda zpěv, tanec, dobré jídlo a cestování. Po vystudování Anglicko-českého gymnázia nastoupila na Pražskou konzervatoř a začala se naplno věnovat své největší vášni - zpěvu. Spolupracuje s Prague Shakespeare Company, se kterou si zahrála v muzikálu Into the Woods a dalších anglických hrách. Můžete ji vidět v divadle Hybernia v muzikálech Sibyla - královna ze Sáby a Mefisto. Byla členkou hudebního projektu AquaBabes 2016, který vypustil do světa hit "Nejsem další". Zpívá s orchestrem Václava Hybše, s kapelou Brand New Band, s Metroklub Big Band a také spolupracuje s dirigentem Friedemannem Riehlem, se kterým vystupuje v zahraničí. Kromě zpěvu se příležitostně věnuje natáčení reklam.Medailonek:
https://www.youtube.com/watch?v=FJoGbxOscNk